wordpress visitor counter
KYB amortizatoru sertificēti meistari Latvijā!
       
 

KYB amortizatoru sertificeti meistari Latvijā!

Firmas „VILDERS” mehāniķis Ainars Lauzis, 2008. gada nogalē apmeklēja KYB Eiropas pārstāvniecību Lommel (Belģijā), kur KYB organizētajos kursos apguva gan teorētiskas gan arī praktiskās zināšanas krosa motociklu amortizatoru apkopes un remonta lietās.

Kursu grupa bija organizēta nelielam meistaru lokam, vacu valodā runājošiem. Piedalījas mehāniķi no Austrijas, Šveices, Vācijas un Latvijas. Apmacība bija iedalīta divos posmos, teorētiskajā un praktiskajā daļā. Nodarbības vadīja KYB meistari, kuri apkalpo MX1 GP komandas, piemēram, YAMAHA , SUZUKI, KAWASAKI, HONDA , u.c. kuras izmanto KYB amortizatorus. Tika iegūta ļoti liela pieredze gan teorētiskaja, gan praktiskajā jomā, kuru centīsimies pielietot musu servisa centrā, veicot amortizatoru apkopi un remontu.

Lielu pieredzi guvām amortizatoru regulešanā visu līmenu braucējiem, sākot no iesācējiem līdz pasaules līmeņa sportistiem. Loti svarīgs noteikums, lai amortizatori strādātu nevainojami, ir atsperes izvēle un eļļa tajos, to nosaka sportistu braukšanas līmenis un amortizatoru regulācija trasei.

Lai „mīksti” ripo jaunajā moto sezonā!

„VILDERS MOTOSERVISS ”

 
 
 
© SIA VILDERS, Piebalgas iela 91, Cēsis, LV-4101.mob.: 00371 29250521, fakss: 00371 64122565, e-pasts: vilders@vilders.lv